Uprzejmie inforumejmy, iż Klinika Mandala jest już nieczynna na stałe.

 
Ośrodek Leczenia Uzależnień Wrocław

M A N D A L A

PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ WROCŁAW

Ratuj swoje życie już teraz!

 

+48 731 979 170

 

MANDALA Prywatna klinika leczenia uzależnień

Konsultacje i terapia

Rodziny, w których jest uzależnienie często same chcą zaradzić skutkom choroby,  z którą się zmagają. Jednocześnie jej poszczególni członkowie różnie reagują na problem. Jedni czują się zupełnie zagubieni, inni chcą udowodnić, że kontrolują sytuację. Wszyscy natomiast zmuszeni są patrzeć na upadek, autodestrukcję i cierpienie swoich najbliższych.

W klinice Mandala pomagamy nie tylko uzależnionym, ale także dajemy wsparcie ich rodzinom i bliskim.

Osoby uwikłane w chorobę członka rodziny często odczuwają bezsilność wobec problemu. Żyją w poczuciu krzywdy, niepewności, czasem ich życiu towarzyszy agresja. Negatywne skutki nałogu dotykają każdego z nich, a szczególnie narażone są na nie dzieci, które nie potrafią sobie poradzić z negatywnymi emocjami.

Członkowie rodzin, którzy pragną by nadszedł dzień, w którym uwolnią się od ciężaru, oderwą  od bólu i do nieustannego stresu powinni rozważyć możliwość terapii. W Mandali możemy im pomóc, ale ważne, żeby podjęli działanie, chcieli zmiany. Bez niej proces wychodzenia z destrukcyjnej sytuacji nie powiedzie się. W tym momencie potrzebny jest specjalista, terapeuta, który pomoże uwolnić się od dramatu, odzyskać bliską osobę i własne życie.

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące możliwych form pomocy.

Nie zwlekaj, zareaguj i skontaktuj się z nami!

Ośrodek Terapeutyczny i Poradnia Terapeutyczna:

731 979 170

mandala.klinika@gmail.com

Konsultacje i terapia w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień

Konsultacje i terapia
4 (80%) 3 votes