Uprzejmie inforumejmy, iż Klinika Mandala jest już nieczynna na stałe.

 
Ośrodek Leczenia Uzależnień Wrocław

M A N D A L A

PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ WROCŁAW

Ratuj swoje życie już teraz!

 

+48 731 979 170

 

MANDALA Prywatna klinika leczenia uzależnień

Pierwszy krok w walce z uzależnieniem

Decyzja o tym by rzucić narkotyki bądź alkohol i podjąć skuteczne leczenie, wymaga nie tylko wielkiej siły, ale również odwagi. Rozpoczęcie terapii to pierwszy, niezwykle ważny krok w kierunku zerwania z uzależnieniem. Kolejnym jest odzyskanie kontroli nad swoim życiem i utrzymanie abstynencji po powrocie do domu.

Skorzystaj z telefonu zaufania i porozmawiaj z doradcą z naszej poradnii. Nasza infolinia czynna jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu: 731 979 170.

Nasz przyjazny personel udzieli porady, pomoże złagodzić niepokój oraz wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z rozpoczęciem leczenia. Odpowiemy także na pytania dotyczące zapisów na konsultacje, programów i metod terapeutycznych, długości pobytu, kosztów itp.

Wśród ośrodków leczenia uzależnień Klinika Mandala pod Wrocławiem wyróżnia się atmosferą spokoju i wyciszenia, warunkujących pozytywną decyzję w podjęciu i trwaniu na terapii mającej na celu zniwelowanie choroby. Zapewniamy najlepsze warunki i specjalistyczną opiekę psychoterapeutyczną, by nasi Pacjenci mogli w stanie równowagi emocjonalnej podejmować decyzje i kroki ważne dla ich dalszego funkcjonowania. Integralne pochylenie się nad człowiekiem – zarówno jego potrzebami duchowymi, jak i cielesnymi, skłania nas do doskonalenia naszych metod psychoterapii oraz coraz lepszej opieki nad pacjentami. W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień pod Wrocławiem, jakim jest Klinika Mandala znajdą Państwo pomoc i drogę do nowej jakości swojego życia.

Twój problem jest dla nas ważny. Zrobimy wszystko, by pomóc ci uporać się z barierami uniemożliwiającymi osiągnięcie pełnej satysfakcji i samorealizacji w życiu. Zaopiekujemy się również Twoimi bliskimi – jeśli zechcą nas odwiedzić i skorzystać z wstępnej konsultacji diagnostycznej. Zespół terapeutów zdiagnozuje problem i przygotuje najkorzystniejszą w danej sytuacji i dla danego pacjenta terapię. Klinika Mandala jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania wsparcia i pomocy w tym, co przeszkadza ci w osiągnięciu sensu i radości w życiu.

Nie wahaj się skontaktować z naszą poradnią telefonicznie dzwoniąc na numer 731 979 170. Możesz także zadać nam pytanie drogą mailową: klinika@mandalawroc.pl lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Jak zacząć leczenie

Pierwszy krok w walce z uzależnieniem
5 (100%) 2 votes