Uprzejmie inforumejmy, iż Klinika Mandala jest już nieczynna na stałe.

 
Ośrodek Leczenia Uzależnień Wrocław

M A N D A L A

PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ WROCŁAW

Ratuj swoje życie już teraz!

 

+48 731 979 170

 

MANDALA Prywatna klinika leczenia uzależnień

Rekomendacje

Co wyróżnia Klinikę Mandala? Ponieważ istnieje wiele państwowych i prywatnych ośrodków odwykowych, jest to pytanie często zadawane przez osoby chcące rozpocząć leczenie. Odpowiedź na to pytanie wynika z doświadczeń tych, którzy już zakończyli terapię w Mandali, i którym przy naszym wsparciu udało się odnaleźć radość i nadzieję.

„Zgłosiłem się do Kliniki Mandala ponieważ moje picie wymknęło się spod kontroli. Piłem od lat, ale nie chciałem przyznać, że mam problem. Moje życie stało się jednym wielkim kłamstwem, cała moja energia skupiała się na ukrywaniu uzależnienia. W końcu moja żona i synowie interweniował i zachęcili mnie do poddania się leczeniu. To była najlepsza decyzja jaką kiedykolwiek podjąłem. Po sześciu tygodniach w klinice Mandala uwierzyłem, że wyjście z nałogu jest możliwe. Odzyskałem kontrolę nad moim życiem i mogłem ponownie skupić się na tym, co jest najważniejsze: na mojej rodzinie.”

Piotr

“Mandala była darem od Boga. To miejsce uratowało mi życie.”

Marta

“Klinika Mandala dała mi nowe życie. Lekarze wyciągnęli moją duszę z ciemnej otchłani, którą była moja narkomania. Jestem głęboko wdzięczny wszystkim, którzy mi pomogli”.

Adam

“Klinika Mandala stała się dla mnie bardzo szczególnym miejscem. Poznałam tu wspaniałych ludzi, którzy we mnie uwierzyli i pomogli mi się pozbierać. Teraz chcę odzyskać moją rodzinę. Wiem, że mam w sobie dość siły, żeby na zawsze skończyć z piciem. Dzięki terapii zrozumiałam, że nie jestem sama, że mam przyjaciół, że mogę liczyć na pomoc terapeutki”.

Anna

Ośrodek Leczenia Uzależnień Rekomendacje

Rekomendacje
5 (100%) 3 votes