Uprzejmie inforumejmy, iż Klinika Mandala jest już nieczynna na stałe.

 
Ośrodek Leczenia Uzależnień Wrocław

M A N D A L A

PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ WROCŁAW

Ratuj swoje życie już teraz!

 

+48 731 979 170

 

MANDALA Prywatna klinika leczenia uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław - Mandala

Mandala to prywatny ośrodek profilaktyki i terapii uzależnień w Polsce umiejscowiony pod Wrocławiem na dolnym śląsku, łączący wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie zespołu specjalistów. Odpowiednio przygotowana do wykonywania zawodu kadra zapewnia prowadzenie kompleksowych usług osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, seksu czy hazardu, jak również dotkniętych zaburzeniami odżywiania. Naszym priorytetem jest zdefiniowanie i leczenie przyczyn uzależnień: biochemicznych, fizycznych oraz psychicznych.

Prywatne kliniki leczenia uzaleznień mogą stać się wyłączną drogą do pokonania uzależnienia. W Mandali rozumiemy, jak ciężkie jest życie w jego niewoli, dlatego też służymy pomocą wszystkim osobom pragnącym zerwać z nałogiem. Wiemy także, że bez względu na rodzaj uzależnienia, zaburzenie jednej osoby niesie ze sobą poważne konsekwencje dla innych osób w rodzinie. Dzięki tej wiedzy oraz starannie wypracowanym programom terapii, pomożemy odzyskać Tobie i Twoim bliskim poczucie wpływu na to, co się dzieje.

Osoby, które się do nas zgłaszają, a tym samym trafiają na odwyk, znajdują się pod nadzorem lekarzy, terapeutów, pielęgniarek, psychologów i doradców. Zespół ten jest odpowiedzialny za ustalenie indywidualnego planu opieki dla każdego pacjenta. Nasz zakład oferuje także programy leczenia dla rodzin i bliskich osób dotkniętych chorobą uzależnienia.

Prywatna klinika odwykowa Mandala, znajdująca się w pobliżu miasta Wrocław, posiada również bogate doświadczenie w leczeniu obocznych chorób w obrębie uzależnienia – wielu pacjentów poddawanych leczeniu z powodu nadużywania narkotyków czy alkoholu cierpi w związku z występowaniem zaburzeń psychicznych i psychologicznych, współwystępujących z uzależnieniem chemicznym.

Nasz program leczenia uzależnień i zaburzeń jest intensywny, kompleksowy i adekwatny do potrzeb każdego pacjenta, niezależnie od jego wieku, płci oraz stopnia nasilenia uzależnienia. Zamknięte ośrodki odwykowe dla uzależnionych są więc niezbędną pomocą w leczeniu każdego rodzaju uzależnienia.

Ośrodek terapii i leczenia uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław – Mandala
5 (100%) 3 votes