MANDALA Prywatna klinika leczenia uzależnień

Odwyk narkotykowy

Odwyk narkotykowy ma na celu odzwyczajenie organizmu od skutków działania substancji psychoaktywnych. Redukując nieprzyjemne objawy, zmniejsza potrzebę zażycia narkotyku.

Od czego rozpoczynamy odwyk narkotykowy?

Odwyki narkotykowe zwykle rozpoczynają się procesem detoksykacji, a więc całkowitego oczyszczenia ciała pacjenta ze szkodliwych substancji. Okres odstawienia jest niezwykle trudny i wymaga od pacjenta ogromnej siły, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Po odstawieniu zmienia się praca organów wewnętrznych i całej gospodarki organizmu.

Jakie jest główne zadanie detoksu?

Detoksykacja NIE LECZY uzależnienia, umożliwia jedynie przerwanie ciągu narkotykowego. Doraźnie poprawia stan zdrowia i samopoczucie pacjenta, dając tym samym możliwość rozpoczęcia skutecznej terapii.

Klinika Mandala pozwala na przeprowadzenie stacjonarnego odwyku narkotykowego, w komfortowych warunkach – nasi pacjenci są otoczeni najlepszą opieką przez 24 godziny na dobę. Działamy w okolicach miasta Wrocław, zatem jeśli czujesz, że potrzebna Ci fachowa pomoc w walce z nałogiem, zadzwoń pod numer 501 411 413 i umów się na wizytę.

Odwyk narkotykowy

Dlaczego ośrodek Mandala pod Wrocławiem to dobre rozwiązanie?

Wykorzystujemy sprawdzone metody oczyszczania ciała ze szkodliwych toksyn oraz substancji od lat. Nasi specjaliści zawsze mogą znaleźć właściwe rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego poprawy stanu ich zdrowia. Stosujemy metody, które są bezpieczne dla pacjentów, każdego z nich traktujemy indywidualnie i dobieramy indywidualny program odwyku narkotykowego. Ośrodek Mandala Wrocław to miejsce, które przyjmuje pacjentów gotowych na odwyk narkotykowy – zajmujemy się także terapią, która ma celu wyzbycie się złudnej potrzeby sięgania po kolejne partie narkotyków miękkich oraz twardych. Nasze doświadczenie będzie pomocne dla osób w każdym wieku oraz w każdym stanie zdrowotnym. Odwyk narkotykowy w Mandali pod Wrocławiem to skuteczna metoda pierwszego etapu walki z nałogiem.

facebook