MANDALA Prywatna klinika leczenia uzależnień

Leczenie odwykowe

Poddanie się leczeniu odwykowemu jest dobrowolne. W świetle prawa jednak, osoba uzależniona od alkoholu może zostać zobowiązana do leczenia, gdy poprzez spożywanie alkoholu powoduje rozkład życia rodzinnego, demoralizację małoletnich, uchyla się od pracy bądź cyklicznie zakłóca spokój lub porządek publiczny.

Osoby, które dobrowolnie podejmują się leczenia odwykowego, przeważnie wybierają prywatne, zamknięte ośrodki – poradnie odwykowe, oferujące terapie oraz leczenie stacjonarne.

Dlaczego warto rozpocząć leczenie odwykowe we Wrocławiu?

Klinika Mandala, zlokalizowana w niedalekiej odległości od miasta Wrocław, to miejsce, w którym znajdzie się wszystko, co niezbędne, aby zdecydować się na prywatny odwyk. Zlokalizowane tam poradnia odwykowa oraz szpital odwykowy, umożliwiają podjęcie niezbędnego leczenia. Odpowiednio prowadzona terapia pomoże skutecznie zwalczyć uciążliwy nałóg.

Prywatne kliniki odwykowe w Polsce cieszą się coraz większym zaufaniem pacjentów. Ich zaletą jest krótki czas oczekiwania na przejęcie, niewielka ilość dokonywanych formalności, duża dyskrecja oraz znacznie łatwiejszy dostęp do lekarzy i terapeutów.

Jeśli więc zależy nam na szybkim podjęciu leczenia, wyższym standardzie socjalnym, a jednocześnie posiadamy potrzebne środki finansowe na pokrycie kosztów leczenia, zdecydujmy się na oddział odwykowy w prywatnej klinice leczenia uzależnień.

Leczenie odwykowe metodą powrotu do zdrowia

Stosowane przez nas metody są sposobem na powrót do pełnej sprawności fizycznej oraz psychicznej. Odwyk prowadzony w naszym ośrodku daje pewność, że wszystkie szkodliwe toksyny zostaną wypłukane z naszego organizmu, zaś po tym procesie rozpocznie się etap powrotu do pełnego zdrowia. Leczenie odwykowe, które stosujemy jest sposobem na walkę ze szkodliwymi nałogami, które mogą zagrażać zdrowiu oraz życiu pacjentów. Wiemy jakie metody walki z nałogami dobrać w przypadku wszystkich najbardziej szkodliwych nałogów, takich jak leki, narkotyki oraz alkohol.

Leczenie odwykowe

Odwyk, który proponuje w ośrodku Mandala pod Wrocławiem to metoda powrotu do zdrowia. Do naszego ośrodka zapraszamy wszystkie osoby, które zmagają się z problemami, które mogą wymagać odwyku. Gwarantujemy, że znajdziemy odpowiednią metodą leczenia i zapewnimy indywidualne podejście do każdego z pacjentów, niezależnie od stadia zaawansowania problemu, wieku czy poglądów naszych gości.

facebook